Haber

Bilecik’te Kitap Kafe açıldı, yazarlar imza günleri ve söyleşilerde okuyucularla buluşacak

Bilecik BelediyesiFuaye alanında Pir Edebali Kültür ve Kongre Merkezi tarafından hazırlanan Kitap Kafe, imza günleri ve ünlü yazarların söyleşileri ile hizmete açılacak.

Okuma alanları, çalışma alanları, yeme-içme ve dinlenme alanlarının bulunduğu Kitap Kafe’den üniversite öğrencileri sabah saatlerine kadar yararlanabilecek.

Kitap günleri kapsamında kitap satın alarak çekilişe katılan okuyucular, 11 Haziran Pazar günü saat 17.00’de yapılacak çekilişle bir bisiklet, dünya klasiklerinden 10 eser ve 500 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek: 00.

2-11 Haziran tarihleri ​​arasında düzenlenecek Bilecik Kitap Günleri kapsamında 4 Haziran’da Ali Lidar, 10 Haziran’da Mehmet Ali Çatal ve Cemil Kılıç, 11 Haziran’da Ahmet Ümit ve Ali Avcu kitapseverlerle buluşacak.

Bilecik Kitap Günleri’ne ayrıca Semih İğdigül, Tolga Akpınar, Alparslan, İbrahim Özbay, Sibel Karabulut, Nihat Gökmen, Süleyman Kocabaş, Abdurrahman Adıyan, Cemal Kaya, Yüksel Köker, Selçuk Silsüpür, Davut Tunçbilek ve Emre Bircan gibi isimler de katılacak.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

kapakli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu